مرضیه زاهدی

کارشناس ارشد روان‌شناسی

نویسنده

شاعر

مولف سه کتاب علمی در حیطه‌ی روان شناسی

مشاور خانواده

روان‌درمانگر

مسلط به درمانگری با رویکردهای: CBT, CAT و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)

مرضیه زاهدی
مرضیه زاهدی
مرضیه زاهدی
مرضیه زاهدی

کارشناس ارشد روان‌شناسی

نویسنده

شاعر

مولف سه کتاب علمی در حیطه‌ی روان شناسی

مشاور خانواده

روان‌درمانگر

مسلط به درمانگری با رویکردهای: CBT, CAT و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)

نوشته بلاگ

چاپ کتاب دلنوشته _انتشارات حوزه مشق

دی ۱۶, ۱۴۰۲ شعر
چاپ کتاب دلنوشته _انتشارات حوزه مشق

شعر، دلنوشته، داستان، رمان و کتاب همگی از نوع ادبیات هستند که در قالب‌های مختلف نوشته می‌شوند و ممکن است به طور خودمختار یا با هدف انتشار در قالب کتاب و توسط انتشارات منتشر شوند.

شعر به صورت سروده‌هایی با طنز، مذهبی، عاشقانه و … نوشته می‌شود و معمولاً با استفاده از فرم و ساختار خاصی به نظم و ریتم خاصی از جمله بیت و غزل تنظیم می‌شود. شعر به عنوان یکی از شاخه‌های ادبیات، معمولاً در قالب دفتر شعر، دیوان شعر یا مجموعه شعر به چاپ می‌رسد.

دلنوشته به صورت نوشته‌هایی از دل نویسنده سرچشمه می‌گیرد و معمولاً شخصی و احساسی است. دلنوشته‌ها به عنوان یکی از شاخه‌های ادبیات، معمولاً در قالب کتاب یا مجموعه دلنوشته‌ها چاپ می‌شوند.

داستان به صورت بلندی از ماجراهایی است که به صورت خیالی و یا واقعی در قالب داستان نوشته می‌شود. داستان معمولاً با استفاده از اتفاقات، شخصیت‌ها، محیط و ساختاری به تصویر کشیده می‌شود. داستان به عنوان یکی از شاخه‌های ادبیات، معمولاً در قالب کتاب داستان یا مجموعه داستان‌ها چاپ می‌شود.

رمان به صورت داستانی طولانی و گاهی پیچیده است که در آن توصیف جزئیات و شخصیت‌های پیچیده به کار می‌رود. رمان به عنوان یکی از شاخه‌های ادبیات، معمولاً در قالب کتاب رمان یا مجموعه رمان‌ها چاپ می‌شود.

کتاب به عنوان مجموعه‌ای از صفحات نوشتاری در قالب چاپی یا الکترونیکی است که شامل اطلاعات، داستان‌ها، شعرها، رمان‌ها و … می‌شود. کتاب ممکن است به صورت فردی یا گروهی نوشته شده باشد و به عنوان یکی از شاخه‌های ادبیات، معمولاً توسط انتشارات چاپ می‌شود.

انتشارات به عنوان یک شرکت یا سازمانی است که به تولید، چاپ و انتشار کتاب‌ها، مجلات و مطبوعات می‌پردازد. انتشارات ممکن است به صورت داخلی یا خارجی باشد و در صنعت نشر کتاب، نقش مهمی را ایفا می‌کند.

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

 

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمایشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

برچسب ها:
درج دیدگاه